top of page

KIŞ OKULU EĞİTİMLERİMİZ

Eğitimlerimizi Cumartesi günü Tüm Türkiye'den katılımla online  Pazar günleri İstanbul Ataşehir  Kalev Okullarında, yüz yüze gerçekleştiriyoruz.  

PYTHON PROGRAMLAMA DERSİ

Kış okulumuzda öğrencilerimize Python programlama dersleri veriyoruz. 7-16 yaş aralığındaki öğrenciler Python derslerine katılıyor. Python yeni başlayanlar için kolay bir programlama dili olup, metin tabanlı programlamaya geçiş için ideal bir seçenektir. Python ile web sitesi kodlama, oyun geliştirme, veri analizi ve görselleştirme, makine öğrenmesi gibi bir çok alanda çalışma yapmak mümkündür. Python dersimizle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

python-programlama

STEM

Kış bilim okulumuzda STEM derslerimizde fizik, biyoloji, kimya ve uzay bilimleri konularına yer veriyoruz. İlkokuldan okul öncesi yaş grubundan lise yaş grubuna kadar öğrenciler STEM derslerimize katılmaktadır. Öğrencilerimiz yaş seviyelerine uygun gruplara ayrılarak kendilerine uygun kapsamda konuları öğrenmekteler. STEM derslerini oyunlaştırma yöntemiyle işleyerek öğrencilerimiz için daha eğlenceli ve motive edici hale getiriyoruz. STEM dersimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

stem-1-500x500xc.png
STEM

OYUN VE DRAMA DERSİ

Dersimizdeki temel amaç oyunların yaşayarak öğrenme ilkesinden yola çıkarak çocuklarımızın gönüllerince oynayarak; kendi girişimleri, çabaları sayesinde deneyimler kazanmaları ve deneme yanılma yöntemiyle bilgileri ilk elden keşfetmelerini sağlamaktır. Oyunlar iletişim, uyum, güven, algı-duyu gibi becerilere hitap ederken çocuklarımızın sağ beyin faaliyetlerine yöneliktir. Derslerimizin canlandırma kısmında ise oynadığımız oyunların kazanımlarını değerlendirip kendi gruplarımızla kurgulayacağımız doğaçlamalarımızı sergileyeceğiz. Oyun ve drama dersimizle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

SANAT

YURT DIŞI EĞİTİM KAMPLARI

Her yıl gerçekleştirdiğimiz yurt dışı eğitim kampları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için lütfen ilgili butona tıklayınız.

y.iç y.dış eğitim
baudc.png
FNAL-Logo-NAL-Blue.png
kisspng-nasa-insignia-logo-national-advi
bottom of page